Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kendisini Ve grubu anlatıyor

2 posters
YazarMesaj
DémiCi
¨°o.O (Admin) O.o°
 ¨°o.O (Admin) O.o°
DémiCi

Kendisini Ve grubu anlatıyor Empty
MesajKonu: Kendisini Ve grubu anlatıyor   Kendisini Ve grubu anlatıyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 4:08 pm

EREN BAKICI:1984 İstanbul doğumluyum. Orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudum. 6 yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldım. Londra'da Urdang Dans Akedemisinde vede Budapeşte Dans okulunda eğitim aldım."Dans@" grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil ettim. Reklam jingle'ları seslendirdim. "Yıldızların Altında" müzikalinde oynadım. Michael Jackson ve Britney Spears gibi kişilerle çalışan Selahettin Kara ile çalıştım. Sabah yataktan kalkar kalkmaz dişlerimi fırçalarım.Kahvaltıda süt ve yumurta olmazsa bir şeye benzemez.Günün en iyi hissettiğim saati 19:30.Özellikle yazın havanın turuncu olmasına bayılıyorum.Odamdaki en değerli şey DVD koleksiyonum.Yıllardır bıkmadan yeşil olan herşeyimi giyiyorum.Telefonla konuşmak benim için kısa sürmeli.Çünkü boş konuşmalardan sıkılıyorum. Çileğe en çok yakışan sos bence pudra şekeridir.Justin Timberlake'le tanışsam ilk soracağım şey ''Özgür Aros'u tanıyormusun?''olurdu.Canlı yayında olabilcek en rezalet şey dans ederken takılıp düşmek.Hayranlarımızın en çok temiz kalpleriyle yaptıkları herşeyi seviyorum. Annemin pişirdiği en güzel yemek %85 bütün yemekler vazgeçilmez. Müzik ve dans dışında yapmaktan hoşlandığım şey fotoğraf çekmek, film izlemek, annemle muhabbet etmek. Asla peynir ve zeytin yemem.Kıskançlık bence çok gereksiz bir şeydir.Kendine güvensizlikten kaynaklanır. En çok Nil Karaibrahimgil, Mor ve Ötesi, saymakla bitmez bir çok isim dinliyorum.Spor yapmak bence bedeni güne karşı uyandırmanın en güzel yolu.Gece yatmadan önce mutlaka dişlerimi fırçalarım. 21 yaşında, benden iki yaş küçük bir kız kardeşim var. Herkezin bildiği gibi yeşil renginin hastasıyım. Tuttuğum takım Galatasaray'dır. Mantıklı, objektif, pratik, küçükken aşçı olmak istiyordum. Burcum boğa. En korktuğum şey ciddi bir hastalık geçirmek. Yapmaktan zevk aldığım aktiviteler; film izlemek,fotoğraf çekmek,alışveriş yapmak.Köpekleri seviyorum, kaplanlarada meraklıyım, içinde yaşadığım bir duygusallığım var, lakabım uykucu ve rüküş =) Spor giyinmeyi seviyorum. Ben sinirlendiğim zaman çok hızlı konuşuyorum. Cazz müziği çok seviyorum. Annem ve babamla sohbet etmeyi çok seviyorum. Çok iyi niyetliyimdir. Kullandığım telefon siemens c65. En sevdiğim Türk komedyen Cem Yılmaz. Kıskanç olsamda olmadığımı söylerim. Bir takım takıntılarım var. Örneğin: başıma taktığım fularlar, özgürlüğüme düşkünümdür, tertipli ve düzenliyim, bazen soğukkanlıyım, bazen de gıcıklığım tutar. =) Grubun en büyüğüyüm. Bir sorunumuz olduğunda kızlardan önce pat diye ben onu çözerim. En sevdiğim dizi: HEPSİ 1 =) sonrada Avrupa Yakası. Kahvaltıda peynir ve zeytin yemeyi sevmem. Bebek semtinde oturuyorum. Evim bahçeli. Doğayla iç içe yaşıyorum. Küçükken karıncalar reçelimin içine giriyormuş. Ben de ne olduğunu bilmeden karıncalı reçeli yermişim. =)
Annemin içine meyve atarak yaptığı sütlerini çok severim. Sabah uyanır uyanmaz, dişlerimi fırçalarım. Kahvaltıda olmazsa olmazım süt ve yumurtadır. En sevdiğim meyve: erik ve çağladır. Annemin adı Ayşe, kız kardeşimin adı Esen, babamın adıda Cemil'dir. Babamın Pola adlı bir lokantası var. Bende bazen oraya gidip babama yardım ederim. Bizim kızlar bana Eroş derler. İkinci ismim Ecem. Ama ben Eren'i kullanıyorum. Annem ve babam Kocaeli'de Körfez ilçesine bağlı bir yerde oturuyorlar. Tabi kardeşimde onlarla birlikte yaşıyor. Okuduğum yılarda Felsefe dersini sevmezdim. Herkez burnumun yanındaki et beni kendim yaptırdığımı sanıyor, ama değil doğuştan. Sağ bileğimde bir dövmem var. Üzerinde "be yourself" yazıyor. Yani anlamı "kendin ol". Sörf yapmayı çok severim. Bu arada kilom 58. En sevdiğim yiyecekler: püre, zeytinyağlı dolma ve mantı. Dileğim ise: ormanlar kesilmesin. Engelliker iyleşsin. İnsanlar sigara vb... gibi şeyler içmesin !

CEMRE KEMER: 17 Şubat 1985 te İstanbul'da doğdu. Mİmar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde ortaöğretimin ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 5 yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle leri seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Burcu kova. Annesinin adı Şebnem. Hobileri boş zamanlarını anneannesinin yanında geçirmekten büyük bir zevk alıyor ve yemek yiyor. Portakalı ve portakalla alakalı hiç bir şeyi Sevmez. Beşiktaş takımını tutar. Boyu 1.67 ve 45 kilo. Grubumuzun en zayıfı ve en uysalı. Cemre aşırı meyve sever ve yer. Çok inatçıdır. Annesi yani Şebnem teyze menejerimizdir. 3 Kardeşler.Cemre'den sonra 17 ve 3 Yaşında kardeşleri var. Büyük olanın adı Dilâ, küçüğünün de Sehle'dir. Saçlarıyla çok oynar. Hatta bu alışkanlığı yüzünden psikolağa bile gitti. Motorsiklete binmeyi ister ama bir türlü beceremez. =) İlk okul yılların balerin olmak istiyordu ve oldu. Korku filmi izlemeye bayılır. Bebekleri çok sever. Grubun en esneğidir. Küçükken çok kavgacıydı. Bizi hep döverdi. =) Küçükken saçına sakız yapışmıştı ve daha sonra saçını kısa kestirdiler 1 hafta boyunca ağladı. =) Cemre ilgiyi çok sever. Eğer onunla ilgilenmezsek dikkat çekici şeyler yapmaya başlar. =) Cemre en çok Mariah Carey dinler. Çok güzel taklit yapar. Etiler'de oturuyor. Cemre'yi anneannesi büyüttü. Bu arada annesinin ve kardeşlerinin ismini söylemiştim. Babasının ise İslam. Portakaldan nefret eder. Biz de onun önünde portakal yiyerek onu gıcık ederiz. Onu kızdırmak çok zevkli oluyor. =) En sevdiği aktör: Brad Pitt En sevdiği renkler: Mavi Beyaz Sarı En sevdiği yiyecekler: Tavuklu Burger, Kavurma, Enginar En sevdiği film türü: Korku Filmleri En sevdiği dizi: Comedy Max'taki bütün diziler En sevdiği aksesuar: küpe, şapka, çıtçıtlı saçlar. Cemre benim gibi sabah yataktan kalkar kalkmaz dişini fırçalar. Kahvaltıda nutellaya bayılır. Günün en iyi hissettiğin saati uyku saatidir. Odasındaki en değerli şey laptop ve küpeleri. Yıllardır bıkmadan beyaz t-shirtini giyer. Telefonla konuşmak ona göre vakit kaydı demek. Justin Timberlake'le tanışşsa ilk soracağı şey çalışma sistemi. =) Şebnem teyzenin yaptığı pilavlarını çok sever. Asla sinsilik yapmaz. Kıskançlığın zayıf birşey olduğunu düşünür. Spor yapmak Cemre ablanıza göre su içmek, nefes almak gibidir. Gece yatmadan önce mutlaka dişini fırçalar,abur cubur yer. Lütfü Banat İlkokulu ve Sedat Simavi İlkokulu’nda okudu küçükken. Cemre'nin en sevdiği renk herkezin bildiği gibi mavidir. Çünkü: mavinin onu nazardan koruduğuna inanır. Cemre, İsmail YK'nın klibinde ve Ragga Oktay'ın klibinde oynadı. En sevdiği dizi: Comedy Max kanalındaki bütün diziler. Cemre'nin gözünden hiçbirşey kaçmaz. Örneğin: dudağımıza görünmeyen bir parlatıcı sürsek hemen anlar. Bazende huysuzlukları tutuyor. Angelina Jolie hastasıdır. Marka takıntısı yoktur.

YASEMİN YÜRÜK: 21 Eylül 1986 da İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde Klasik Bale eğitimini sürdürüyor. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda üç yıl boyunca rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam jingle leri seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı. Zerrin Özer'in Rumeli Hisarı ve bostancı gösteri merkesindeki konserinde vokal ve danscı olarak sahne aldı. Yoshy ablanız annesi ve anneannesiyle yaşıyor. Evleri Levent'te. Babasının 2. eşinden bir erkek kardeşi var. Adı: Meriç. Bir taneden kız kardeşi var. Onun adı ise: Melis. Araba park edemez. Bu yüzden sürücü kursuna gitti. Küçükken diş teli taktırmıştı. Çünkü: dişleri çok yamuktu. =) Yasmin çok güzel çeşit çeşit soslar hazırlar. Başı ağırdığında bile hemen ilaca sarıldığı için gastrit erkenden Gastrit hastası oldu. =( Küçükken çok esmer olduğu için okuldaki arkadaşları ve öğretmenleri Yasemin'e maşacı diye hitap ederlerdi. En sevdiği meyve üzüm. Lisedeyken çok yaramazdı. Cemre'de öyleydi. Tam 5 kere disiplin cezası almışlardı. =) Asla vatkalı giysiler giymez. Simetri takıntısı var. Yasemin çok kolay ağlar, bazen sırf şımarıklıktan ağlar duygu sömürüsü yapar. Malesef bel fıtığı var. =( Her şeyden önce bir kişi ile tanıştığında kişinin önce gözlerine sonrada ayakkabılarına bakar. =) Araba plakası YY. Yani Yasemin Yürük ! Yasemin ANNESİne kızdığı zaman annesinin yastığının altına ıspanak koyar. =) Grubumuzun en küçüğüdür. İkinci adı Damla ama o Yasemin'i kullanıyor. Ama grubumuzda ona Yoshy diye hitap ederiz. Yoshy köpeklere karşı çok büyük ilgisi var. Örneğin: küçükken köpeği vardı ve adı Kuzi'ydi. Kuzi'yle klübesine girer uyurdu hep. Sabah kalktığında bir bakıyormuş ki Kuzi bütün gece yüzünü yalamış. =) Küçükken barbie bebeklerinin saçını boyar ve arabaya oturturdu. Burcu Terazi. En sevdiği yiyecek ve içecekler: cola, balık, et, tavuk ve çikolata. Sevmediği yemek ve içecek: nane limon içeceği ve yumurta. Boyu 1.60. Kilosu ise 61. Dinlediği sanatçılar. Kenan Doğulu, Tarkan, Şebnem Ferah ve Madonna. Rock müzik te dinler.

GÜLÇİN ERGÜL: 30 Ekim 1985 te Dalyan'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümde o ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı.Reklam jingle larıseslendirdi. Özel şan piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk Korusunda yer aldı. Gülçin'in kullandığı cep telefonu nokia 6260. Kendini Who Really Cares ve Caged Bird şarkılarıyla tamamlıyor. En korktuğu şey yanlış anlaşılmaktır. Boş zamanlarını internette yada yalnız odasında geçirmekten hoşlanıyor. Parlak taşlı küpelere bayılır. Kitapları yarım bırakmamak gibi bi takıntısı var. Kardeşlerinin adlar: Sezin ve Elçin'dir. Daldığı zaman alt dudağını ısırır. Elçin Hollanda'da eğitim görüyor ve orada yaşıyor. Gülçinin annesinin adı Aysel ve annesinin en yakın arkadaşı Suna teyze. Gülçin Suna teyzenin yaptığı pırasalı böreklari çok sever. Uzun süre kapalı alanda kalamaz ve hemen daralır. Sakız çiğnerken asla merdivenlerden çıkamaz. Gülçin annesi yani Aysel teyze çok güzel Türk Sanat Müziği söyler. Gülçin'de ses konusunda annesine çekmiş. =) Kaset ve CD lerin arkasında teşekkür yazılarında Gülçinin yazdığı rakakamlar şifreli. Top oynamak konusunda çok yeteneksiz. Bu tip sporlarda biz onunla oynamaya sinir oluyoruz. =)Eskiden sınıfında Güco diyorlardı. Sınıf numarası 784' tü. Şubeleri hep D oldu. Bu arada burcu Akrep. Ayakkabı numarası 38. Kilosu 49. En sevdiği yiyecekler: zeytinyağlı kereviz, siyah üzüm, kokoreç, çikolatalı dondurma ve jelibon. Herkezin bildiği gibi en sevdiği rengi pembe. Çünkü: pembe ona çok şirin geliyor. En sevmediği yiyecek ve içecekler: cola, çay, bamya, patlıcan. Dinlediği sanatçılar: Mariah Carey, Usher, Pussy Cat Dolls, Sean Paul ve Alicaia Keys. Bazen ona Tosbağa deriz. =) Selattin Kara'dan hip hop dersleri ve özel şan dersleri aldı. Yaklaşık yurtdışından gelen 25-30 adet modern dans ve çesitli pilates refleksoloji , masaj gibi dansı destekleyen dallarda workshoplara katıldı. Mukkemmeliyetçi, optimist, dağınık, bazı konularda obsesif, duygusal. Yoga yapmayı sever. Sürekli güler. Televizyon Programlarında fazla konuşmaz.(Herşeyde beni konuştururlar.) Sigaradan nefret eder. Dans filmlerini çok sever. Örneğin: Dirty Dancing, Save The Last Dance, Honey, U Got Served, Glitter, Fame. Lap Top hastası. Seneden seneye Lap Toplarını değiştirir. En sevdiği marka: Adidas. En sevdiği eşyası ayakkabıları. Tam bir kıskanç. Oldukça unutkan ve yavaş olduğu için her kaldığı yerde bir eşyasını mutlaka unutur. Gülçin Milli Takım tutar. Aslında taraftarlığı hiç sevmez.
https://gruphepsifans.forum.st
PinL angeL
¨°o.O (Admin) O.o°
 ¨°o.O (Admin) O.o°
PinL angeL

Kendisini Ve grubu anlatıyor Empty
MesajKonu: Geri: Kendisini Ve grubu anlatıyor   Kendisini Ve grubu anlatıyor Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 12:49 pm

sağol esram

Kendisini Ve grubu anlatıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Londra’da Urdang Dans Akedemisinde vede Budapeşte Dans okulunda eğitim aldı.“Dans@” grubu ile Türkiye’yi Çin’de temsil etti.